Відновлений символ футболу – м'яч повернули у сад Шевченка

Пам’ятник м’ячу не тільки символ Єврочемпіонату з футболу, а й улюблене місце мешканців та гостей міста Харкова. Цього року пам’ятник відзначить повноліття – 21 рік. Місце для встановлення м’яча – сад Шевченко – обрали не випадково.

 

З радянських часів на місці де зараз пам’ятник “м’ячу” збирались любителі футболу. Наразі, каже Олександр Попов, побувати біля нього – добра прикмета.

Олександр Попов, заст. міського голови з питань ЄВРО 2012

Это место традиционное для всех харьковчан. Оно считается среди любителей футбола фартовым. И я думаю, что голландцы не соориентировались и не пришли к этому мячу и поэтому в первой игре проиграли. Если во вророй игре придут к этому мячу, у них есть шанс победить.

Після реконструкції скульптура залишилась незмінною. Змінився лише постамент.

Вадим Шестопалов, нач. Східного управління Дельта Банку

Произошла реставрация. Был облагорожен сам мяч. Была переложена структура, которая являеться помостом для мяча, гранитные блоки цельные. Это не та плитка, которой он был раньше обложен. Был установлен ряд лавочек для удобства отдыха горожан.

Подарунок “Футбольний м’яч” для міста підготував Дельта Банк разом з мерією. Його відкрили в рамках програми “Україні від Дельта Банку”. За словами Костянтина Кошеленко, банк допомагає гідно зустріти чемпіонат європейського рівня.

Костянтин Кошеленко, заст. нач. департаменту продажів Лівобережної України Дельта Банку

Решили поддержать те города, которые в этом году встречают ЕВРО для того, чтобы мы могли достойно встретить гостей и в дальнейшем эти объекты культуры радовали украинцев.

Проект “Україні від Дельта Банку” наразі триває в усіх українських містах, що приймають ЄВРО 2012. В кожному з яких відремонтували його візитну картку. Зокрема, в Києві – консеваторію, в Донецьку – набережну, а у Львові – сквер біля залізничного вокзалу.

 

Олена Рижова