Від Сергія Власенко чекають вибачення

Купу вибачень чекають від захисника Юлії Тимошенко – Сергія Власенко. Зокрема, політик повинен принести вибачення харківським лікарям та їх родинам, а також Марії Столярової. Вона, начебто, за словами Власенко, і вилила на нього зеленку.

 

Марія Столярова – саме її намагаються звинуватити у нещодавному інциденті, коли невідома особа вилила на захисника Юлії Тимошенко – Сергія Власенко – зеленку. За словами Марії, після подібних звинувачень вона перенесла нервовий зрив. Власну провину Марія Столярова заперечує.

Марія Столярова

Ни в чем пободном я не была замешена и не буду замешана. И в этот момент я находилась на работе, занималась своей работой, своим призванием – социальным экспертированием семей, которые попали в сложные жизненные обстоятельства. Думаю, каждый меня поймет, потому что такое услышать про себя – это вызывает шок, который не может пройти просто. Это удар по моим родителям, угрозы моим родственникам, моему мужу. Это просто страшно. Не дай бог кому-то попасть в такую ситуацию.

Ніякого судового позову до Сергія Власенко Марія направляти не збирається. Каже, зустрітись з обвинувачем готова лише у випадку, якщо той вибачиться. Наразі, у Марії Столярової лише одне прохання – аби її надали спокій. А ось вибачень від Сергія Власенко чекає Марія не єдина. Харківські лікарі також вимагають від Власенко публічних вибачень і пояснень до своїх висловлювань на їхню адресу.

Борис Михайлов, зав. кафедри психотерапії Харківської медакадемії післядипломної освіти

То что произошло, это дикость, мы однозначно можем сказать, такого рода действия в одном поле находятся, знаете, как оскорбление словом так и делом.

Аби підштовхнути Власенко до вибачень, медики склали звернення про захист професійного авторитету, честі та гордості. Під цим зверненням підписи залишили більше 12 тисяч медичних працівників. До суду лікарі звертатись поки що не мають наміру. Та все ж таки сподіваються на порядність політика та його вибачення.

 

Олена Рижова