Від самого ранку харків’яни несуть квіти на місце смертельної ДТП на Сумській (відео)

На місце аварії на Сумській, де вчора загинули п’ятеро людей, люди приносять квіти. Кажуть, що співчувають родинам загиблих та вимагають, щоб винуватці ДТП не уникнули покарання.

цвети авария

Ірина Клименко, кореспондент

Жахлива ДТП сталася у самому центрі Харкова. Вчора близько 9-ї вечора водій Лексуса після зіткнення з іншою автівкою врізався у натовп людей,які стояли на тротуарі і чекали зеленого світлда світлофора. В результаті аварії п’ятеро людей загинули, шестеро – отримали травми різного ступеня тяжкості.

На записі камер спостережень видно, що позашляховик Volkswagen Touareg зупинився на світлофорі, а після почав рух разом з потоком іеших машин.На перехресті позашлякових зітнкувся з Лексусом, який їхав по Сумській у напрямку ХНАТОБу. Після удару машини зникають з поля зору камери, а за кілька секунд на допомогу постраждалим кидаються перехожі.

Володимир, студент

Я чувствую на себе удар и все — я ложусь. Я видел, что бампер Лексуса сбил мою голову, грубо говоря.Для меня это доли секунды, для друга ,он говорит — минут 5 это было. Слава Богу, друг не пострадал. Я пошел первый, я пошел на первые секунды зеленого сигнала светофора,он пошел на 3,4 -ю . Он сказал,я жду всегда до последнего.

Наразі в лікарні невідкладної допомоги знаходяться четверо постраждалих – три жінки та чоловік. У них поєднані травми – ушкодження голови, в тому числі головного мозку, грудної клітки, черевної порожнини і скелетні травми.

Андрій Козаченко, заст. головного лікаря з хірургічної допомоги

Двое из них в тяжелейшем состоянии, двое в состоянии ближе к средней тяжести. Оперированы были все, а двум из них, которые в реанимации им понадобилась помощь хирургов с вмешательством на органах брюшной полости и грудной клетке плюс нейрохирургическая операции, а те,которые в отделении – им понадобилась операции на уровне первичной хирургической обработки ран и наложении гипсовых швов

У тяжкому стані рідні сестри – 25-ти і 27-ми років. Вони знаходяться в нейровегетативній блокаді. Ще двоє постраждалих в обласній клінічній лікарні. Стан жінок – задовільний, лікарі обробили їм рани та садна. Одна з постраждалих – на 20-му тижні вагітності, вагітність збережена, прогноз позитивний.
Особи обох водіїв вже встановлены – це 20-річна студентка та бізнесмен. За попередніми даними, вони були тверезі. Прокуратура затвердила підозру жінці-водію Лексус. За даними прокуратури, протягом 2016-2017 років вона вже 6 разів притягувалася до адмінвідповідальності за порушення правил дорожнього руху, зокрема, за перевищення швидкості. Слідчі дії тривають, тим часом харків’яни приходять до місця ДТП, кладуть квіти і запалюють лампадки.

Вікторія,харків’янка

Я вчера в интернет заглянула,увидела эту новость,была просто в шоке и уже больше не о чем думать не могла поэтому утром встала , у меня была одна мысль-прийти возложить цветы.

Максим, харків’янин

Я думаю,если люди увидят здесь сегодня массовые последствия трагедии может задумаются на перспективу о том,как рулить,людей уже не вернешь,но хотя бы других заставишь задуматься

Слідчими відкрили кримінальне провадження за статею, санкцыя якої – до 10-ти років позбавлення волі.

Ірина Клименко