Від 1 січня поточного року отримати державний акт, що підтверджує ваше право власності на земельну ділянку значно простіше ніж скажімо рік тому

 

В агентстві земельних ресурсів  кажуть – спілкуватися доведеться лише з однією людиною і сплатити одну квитанцію.

Так, твердять, борються із корупцією та чергами. А із запровадженням електронної реєстрації кожен може побачити –  на якій стадії розгляду –  його документи. Далі – ліпше. З квітня агентство запускає надсучасну автоматизовану кадастрово-реєстраційну систему. Від нинішньої вирізняється швидкістю. Така є поки що у Харківській області на Севастополі. В разі успіху пілотного проекту, досвід поширять на всю Україну. Електронну систему розроблено в рамках угоди між Україною та Світовим банком. Вартість питання – 40 мільйонів доларів США. Працюють також  над створенням інформаційного  кадастрового порталу.

Сергій Тимченко голова Держагентства земресурсів

Это электронный ресурс, который будет охватывать все вопросы земельных отношений. Именно с этого портала в 2013 году любой желающий в он-лайн режиме может посмотреть свой участок и всю кадастровую информацию о нем, и качество материалов будет лучше чем в Гугле. Потому что материал будет изложен на основе ортофотопланов, которые сделаны непосредственно фотосъемками с самолетов.

Окрім того, на порталі  можна буде дізнатися про продаж землі на акуціонах. Цей проект також розробляють разом зі Світовим банком.