Вибухи на Балаклійському арсеналі спричинив пуск керованої ракети з безпілотника – генпрокурор

Детонація боєприпасів у Балаклії у березні цього року – це диверсія, – заявив в ефірі одного з українських телеканалів генпрокурор України Юрій Луценко.

балаклея взрів

Він показав фото з супутника, які, на його думку, доводять, що вибухи боєприпасів були викликані атакою безпілотника, що залетів на територію України з боку Російської Федерації. За інформацією Луценка, 23-го березня о 02:44 з цього бепілотника у бік відкритого майданчика зберігання ракет КУБ, здійснений пуск першої керованої ракети. Це, на переконання генпрокурора, й призвело до детонації боєприпасів.

Юрій Луценко – генеральний прокурор України

Я приніс в студію фотографії із Балаклії, і пропоную їх зараз показати. Ми на ньому бачимо червоні і сині крапки, які показують, дані радіолокаційних станцій в Україні, які показують, що від жовтої лінії, яка є кордоном з Російською Федерацією, рухавсі безпілотний літальний апарат. Який рухався по місцевості, оминаючи фізичні перешкоди, і долетів до місця Балаклія.

За словами генпрокурора, за вибухи у Балаклії звільнили близько 80-ти генералів та офіцерів, та нещодавні вибухи тепер вже в Калинівці, свідчать про неефективність таких кроків.

Тим часом обласні чиновники Харківщини заявляють про фінальний етап відновлювальних робіт в Балаклії. 25 квартир та 2 будинки були визнані непридатними для життя взагалі. З держбюджету виділили майже 10 млн.грн. на закупівлю житла для мешканців цих квартир та будинків. Загалом, до переліку постраждалих від вибухів в Балаклії було внесені майже 4 тис. людей.