Вибиті вікна багатоквартирного будинку, зруйнована вщент оселя – мешканці будинку на Танкопія скаржаться на невгамовного малолітнього сусіда

Вибиті вікна багатоквартирного будинку, зруйнована вщент оселя, пошкоджені водопровід, каналізація та система центрального опалення. Це не останні звістки з передової, це – мирний Харків. Вже близько двох років мешканці п’ятиповерхівки по вулиці Танкопія, потерпають від дій неповнолітнього хулігана.

окно

 

У 5-типоверхівці, по вулиці Танкопія в Харкові, Наталія Анатоліївна мешкає майже 30 років. Утім, два останні з них були найскладніші, скаржиться жінка. І додає: вся справа у тому, що з 2015 року у будинку з’явилися нові сусіди – родина з трьох чоловік: подружжя та їхній син.

Наталія Повелиця мешканка будинку

Заселились жильцы, они ведут аморальный образ жизни, пьянствуют.  Здесь когда – то жили его родственники, а они когда-то проживали в Новой Водолаге, и вот переехали сюда, и вот это мы терпим.

Жінка розповідає: мало, що новоспечені сусіди розтрощили власну оселю – зруйнована система каналізації, пошкоджено водопровід та центральня опалення. Тепер, через їхні діяння страждає цілий під’їзд. Доросле подружжя поводяться переважно тихо, говорить Наталія, та їхній неповнолітній син – хлопець 2001 року народження, на ім`я Богдан, справжній бунтівник.

Наталія Повелиця, мешканка будинку

Посмотрите на наш подъезд, на четвертом он, на четвертом этаже он выбил все окна и двери, и все это сбрасывал вниз.  Он там курит травку или еще что,  и в этом агрессивном состоянии все выбрасывает,  и рассказывает, что полиция ему ничего не сделает, что он несовершеннолетний. Восьмого числа этого месяца нас затопили канализацией.

Найбільше від горе-сусідів потерпають мешканці осель, що знизу. Та у будинку багато пенсіонерів та дітей, які також занепокоєні бурхливою поведінкою юного хулігана.

Вікторія Першина, мешканка будинку

Самое страшное, что здесь много детей, среди которых большие, маленькие и совсем грудные. Дети боятся спать, я сплю с ними. Дети боятся выходить на улицу, мало ли что там ожидает. Это уже просто нервный тик у людей начинается.Там еще возле его квартиры, где балкон девочка живет семи лет.

Дмитро, мешканець сусіднього будинку

Я живу не в этом доме, но мои окна выходят на квартиру этого молодого человека, который не дает покоя всему району. Есть информация, что данный молодой человек неоднократно привлекался к уголовной ответственности за кражи, и в отношении него выбрана мера круглосуточный домашний арест.

Про проблеми мешканців 5-типоврехівки, на вулиці Танкопія, знають і в місцевому відділенні Жилкомсервісу.

Михайло Бучацький, начальник дільниці № 23 КП “Жилкомсервіс” Слобідського району м.Харків

Страдают не только люди, страдаю я с ними, потому что каждый рабочий день начинается с этого подъезда, каждый день вызывают жильцы полицию, а меры никакие не принимаются. Квартира эта с 15-го года принадлежит громаде. -А звідки така інформація? -Потому что там квартира не приватизированная, никто не прописан в этой квартире.

Про невгамовний норов мешканця квартири Михайло Бучацький знає не з чуток. Каже, неодноразово сам потерпав від нападків неповнолітнього хулігана, утім заяву до правоохоронних органів так і не подав, зізнається чоловік.

Михайло Бучацький, начальник дільниці № 23 КП “Жилкомсервіс” Слобідського району м. Харків

Разговаривать там бесполезно, потому что здесь в присутствии участкового он на меня бросался с гвоздодером, и выйдя отсюда были разбиты два окна в Мегабанке.  Он бросал в меня бутылками, но не не попал, телесные повреждения не получил.

В присутності знімальної групи мешканці 5-типоверхівки, викликали правоохоронців, аби черговий раз колективно поскаржитися на сусідів. Спочатку на місце прибула патрульна поліція, а згодом з’явився і дільничий. Вартові порядку уводять молодика. Сам Богдан прокоментувати власну поведінку відмовився.

Я не хочу ничего объяснять, у соседей спрашивайте.

У якому стані була ця людина? – Вона була в стані напідпитку.

Випадково, на вулиці ми зустрілися із батьком хлопця. Він також, не охоче спілкується із журналістами.

Володимир Борисович, батько Богдана

Богдан лечится, вылечится. – А на що він хворіє? – С головой не в порялке, я не врач! – Ви ж його батько? – Так!Короче все….

На останок, копи збирають звернення від жителів 5-типоверхівки, і надають кілька рекомендацій. Зокрема, правоохоронці радять мешканцям будинку зробити колективний позов до суду. Останні у свою чергу запевняють, що лише цим справа не обмежиться, люди налаштовані рішуче, про свою проблему планують розповісти меру міста та очільнику області.

Мілен Мода