Входини у найменших жителів Покотилівки – відкрито дві групи у дитячому садку (відео)

kharkivoda.gov.ua

Малим – догляд, батькам – можливість ходити на роботу. На важливості розбудови мережі дитячих садочків наголосив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Напередодні в Покотилівському дитячому садочку входини справили найменші жителі селища – там відкрили дві нових групи.

 

 

У найменших жителів Покотилівки входини. В тамтешньому дитячому садочку відкрилися дві додаткові групи раннього віку. Ірина Забродіна працює завідувачем садочка вже двадцять років. Розповідає, ремонт корпусу тривав три роки. За чей час було перероблено все – від підлоги до даху.

Ірина Забродіна, завідувач Покотилівського дитячого садку

Дуже гарно обладнані гігієнічні кімнати, вікна замінені на пластикові, повністю обшито пластиком веранду. Замінено все. Завезені нові меблі, іграшки, посуд. Ну все тут нове.

Малим новенькі кімнати до вподоби. П’ятирічна Катруся нахвалює новенькі іграшки та книжки, а ще радіє, що тепер друзів в неї стане більше. Адже, до садочку приходитимуть нові вихованці.

Катруся, вихованка дитячого садка

Рассказывать сказки, хорошо вести, петь и играться и заниматься.

Губернатор Харківщини Михайло Добкін певен, малим у нових групах буде затишно. За його словами, в наступному році у цьому садочку відкриють ще дві нових групи. А загалом, за три-чотири роки про таке поняття як брак місць в дитячих садочках на Харківщині забудуть, переконаний Добкін. Лишень, цьогоріч в області справлять входини ще у трьох десятках дитячих дошкільних закладах. На рік наступний  – плани не менш амбітні.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Руководители районов все получили задания сделать анализ имеющихся сегодня резервов для того, чтобы после ремонтов мы могли в пустующих, либо перепрофилированых помещениях открыть детские сады.

Нестача місць у дитячих садочках – проблема не тільки соціальна, зауважують обласні владники. Йдеться і про економічну складову. Адже, коли батьки самі доглядають за малими, відпустку їм оплачує держава. Тож, від розбудови дитячих садів зиск подвійний. В освітню мережу знову приходять фахівці, які втратили роботу за фахом. В свою чергу, батьки повертаються на роботу, працюючи на користь соціально-економічного розвитку України.

 

Олексій Кулаков

httpv://youtu.be/1etHPz5I20A