Входини справила малеча у Кегичівці

kharkivoda.gov.ua

Десять років по тому. Саме стільки не працював один із дитячих садочків селища Кегичівка. На його відновлення витратили понад два мільйони гривень, найбільша частка суми припадає на обласний бюджет. Губернатор Харківщини Михайло Добкін запевнив, відкриття нових садочків та груп триватиме в області і надалі. Стратегічне завдання для влади – аби до садочків не було черг, а найменші жителі Харківщини мали комфортне буття та якісну дошкільну освіту.

 

Затишні спальні, ігрові та спортивні кімнати, а також безліч іграшок – все це для більше як сімдесяти малих селища Кегичівка. Днями у селищі відновив роботу дитячий садок номер два. Завідувачка закладом, пані Христина батьків маленьких новоселів запевнила – дітвору і доглянуть належним чином, і до школи підготують. Приділяють увагу у садочку й естетичному вихованню. Йдеться про колоротерапію. У кожної вікової групи, а їх тут чотири, свій колір кімнати. Наймолодшим – спокійні відтінки, старшим – більш яскраві. Колоротерапія, стверджують фахівці, позитивно позначається на емоційному стані дитини. А ще в садочку вважають – варто, аби протягом буття малих у закладі, вихователі у групах не змінювались.

Христина Устименко, завідувач Кегичівського дитсадку №2

Кожна вікова группа буде переходити із групи в групу із своїм вихователем. От, наприклад, з ясельної групи взяли і веде ця вихователька аж до старшого дошкільного віку. Тому що, психологічно діти не травмуються, як то кажуть, від однієї тьоті до іншої.

Сергій, житель смт Кегичівка

Впечатления от садика пока хорошие. С воспитателями пока не познакомились, а так внешне все чудесно. Качели, детская площадка, как видели. Здание само по себе красивое, новое.

На входини до малих кегичівців обласні владники приїхали не з порожніми руками – подарували пральну машину. Губернатор Харківщини Михайло Добкін подякував усім, хто доклав зусиль, аби садочок поновив роботу.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Сегодня открывается очень важный объект. Важен не только для детей, но и для взрослых. Не только проживающих здесь, но и далеко за пределами Кегичевского района. Потому что, сделав работу здесь, мы обязательно перейдем в другой район и будем работать для того, чтобы максимально сократить очередь на места в детских садах.

Загалом, на відновлення роботи дошкільного закладу витратили більше двох мільйонів гривень з трьох джерел – державного, обласного та місцевого бюджетів. Найбільше витратилась саме область. Наразі, цьогоріч у дитячих садках Харківщини відкриті три десятки груп.

 

Єлизавета Дергачова