Входини як флагман розвитку економіки

Кожні входини на користь розвитку   економіки, –  заявив сьогодні  Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Гостомелі , що на Київщині , під час  введення в експлуатацію житлового будинку держпідприємства «Антонов».
Микола Азаров прем’єр-міністр України
я еще раз подчеркиваю-почему это так важно для нас , вот сейчас программа Доступное жильое, ипотека.потому что инвестиции в строительство-это инвестиции в развитие экономики и благосостояние людей. это самый быстрый путь к подьему народного хозяйства
Урядовець сказав – в тому,  що  керівники авіабудівників значну частину  прибутку витрачають  на будівництво службового житла простежується правильна стратегічна політика. Адже  це дозволить утримати молодих фахівців на роботі.Водночас  Азаров закликав проводити модернізацію верстатного устаткування та технологічних ліній.Наразі, угода про поновлення держпідтримки серійного випуску літаків Ан-124 між урядами Росії та України може бути підписана вже до кінця року. Щороку ринок вантажних авіаперевезень у світі зростає на 10-15%, тож спільний україно-російський проект має небиякі перспективи.