Весняний призов закінчився

Весняний призов на фінішній прямій. Сьогодні останні тридцятеро призовників з Харківщини поїхали до війська.

 

Весняний призов закінчився. Останні тридцять призовників відбули служити сьогодні. Олександр каже, що армія допоможе йому стати справжнім чоловіком та знайти хорошу роботу.

Олександр, призовник

Строгости, так чтоб нас воспитывали, так как мы привыкли сидеть дома, так чтоб нас воспитали за год, чтобы мы вышли нормальными мужчинами.

Служитиме Олександр у Київській області у зв’язковій частині. Ніхто його йти до армії не змушував, каже мати юнака, рішення прийняв самостійно.

Раїса, мати призовника

Поначалу ну, конечно, было переживание там идти не идти, а потом все нормально и он решил однозначно, что я иду в армию.

Частину, де служитиме Олесандр не даремно вважають елітною, адже вона забезпечує збройні сили України зв’язком. Представник частини Віктор Бєлкін каже, що із набором призовників у нього ніколи проблем не було, як наприклад у Десні, куди відправили цьогоріч двадцятьох призовників і дванадцятеро з певних причин служити відмовились. До зв’язкової ж частини ніхто йти не боїться, каже Бєлкін, навіть є з кого вибрати.

Віктор Бєлкін, представник військової частини Гостоміль

Критеріями відбору являється фізичні якості призовника, психологчні, морально психологічні якості, ну і також бажання служить, бо частина елітна.

Двадцять п’ять призовників залишилися у резерві до наступного призову. Це в чотири рази менше, ніж минулоріч, каже начальник обласного збірного пункту Юрій Калгушкін. Резерв необхідно залишати, аби виконати план по призову, який у поточному році склав тисячу двісті призовників з області, мовляв завжди хтось із юнаків за тих чи інших причин відраховується вже під час призову.

Юрій Калгушкін, заступник обласного військового комісару

 

Потом, в период, так сказать, проведения отправок, ребята и болеют.. ну вот в частности я могу привести пример, что в отношении двух призовников, которые уже находились на сборном пункте, были возбуждены уголовные дела, я не могу сказать за что, их пришлось снимать с призыва

 

Вадим Шевякін