Великий Слобожанський ансамбль готується виступати в Ізраїлі (відео)

Митцям перепочити ніколи. Відразу до двох відповідальних виступів – перших закордонних гастролей та гала-концерту в ХАТОБі готується Великий Слобожанський ансамбль пісні і танцю.

Вперше свої таланти митці із Великого Слобожанського ансамблю пісні та танцю показали широкому загалу у травні, а за плечима колективу – вже п’ять великих коцертів. Тож, шаленим темпом передгастрольнизх репетицій співаків та танцюристів не злякаєш. Настрій перед першою закордонною поїздкою позитивний.

Юлія Романенко, танцюристка (Великий Слобожанський ансамбль )

Радуемся. Очень хочется узнать, посмотреть какие там люди, и вообще себя показать хочется с лучшей стороны, что в Украине есть такие таланты как мы. Чтобы люди тоже порадовались нашему искусству.

Гідно представити в Ізраілі культуру України. Завдання, що стоїть перед Великим Слобожанстким ансамблем, неабияке відповідальне . Наразі гастрольна програма розрахована на годину. Репертуар – на будь-який смак. І ніжні та ліричні народні пісні, і такі запальні мотиви , що глядач мимоволі підтанцьовуватиме.

Олег Мандриченко, танцюрист(Великий Слобожанський ансамбль )

Показать украинскую культуру, показать все, что мы можем показать миру. Нашу самобытность, наш характер. Показать людям праздник, если они с этим не знакомы. И заодно обкатать коллектив. Потому что это наш певый выезд. Хочется, чтобы у нас было больше концертов, чтобы у нас было больше опыта в концертах.

Початок гастролей шістнадцятого листопада. Не випадково, що саме митці зі Слобожанщини знайомитимуть ізраїльтян з українською культурою, – розповідає керівник ансамблю Борис Колногузенко. Майстерний та запальний виступ слобожан на етнофесті Печенізьке поле побачив міністр культури України. Тоді й вирішив – за такий творчий колектив перед іноземцями червоніти не доведеться.

Борис Колногузенко, худ. керівник і гол. балетмейстрер Великого Слобожанського ансамблю

В снові цих програм у Ізраїлі саме наш Слобожанський ансамбль пісні і танцю. І ще будуть відомі солісти нашої української естради. Це деякі гурти де такі солісти як Микола Гнатюк, Іва Бобул.

А вже напочатку грудня співаки та танцюристи з Великого Слобожанського ансамблю запрошують всих охочих до ХАТОБу на свій перший гала-концерт.

Єлизавета Дергачова

httpv://youtu.be/Fsjed0twz_U