Вдосконалення профтехосвіти(відео)

Сучасні комп’ютери відтепер мають учні Куп’янського та Ізюмського училища. Крім того Ізюмське училище стало більш доступним для учнів з обмеженими можливостями. Все це стало можливим завдяки спільному проекту Фонду східна Європа та компанії Філіп Морріс Україна.

 

Освіта має бути доступною та якісною. В одному з Ізюмських училищ цьогоріч з’явилося спеціальне обладнання, завдяки чому навчання стало більш доступним для молоді з обмеженими можливостями. А у Куп’янську особлива увага сиротам – там в одному гуртожитку при училищі обладнали кімнати самопідготовки. Відповідний проект Фонд Східна Європа реалізував за гроші компанії Філіп Моріс Україна.

Ганна Щіра, фахівець із комунікацій та зв”язків з громадськістю ПрАТ “Філіп Моріс Україна”

Мы поддержали этот проект, потому что считаем и уверены, что в Харьковской области проживает огромное количество молодых людей, которым необходима профессиональная самореализация. А такой проект помагает поддержать училища, которые как раз и дают такое образование и такие возможности.

У рамках проекту було обладнано сучасні комп’ютерні класи для обох училищ. А також для учнів провели тренінги з підготовки до самостійного життя.

Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа

Этим ребятам так необходимы жизненные навыки. Как находить общий язык со сверстниками, как решать конфликты, как представить себя работодателю, как я вижу себя через 5 лет, какая моя профессия, что я готов для этого сделать.

Анастасія Горєлкіна