Вбив за образу родички

Правоохоронці затримали жителя села Ордівка Нововодолазького району, який зізнався у вбивстві знайомого. В ході розслідування з’ясувалось – і залицяльник, який пізніше став жертвою злочину, і сам месник добряче підігрілись горілкою.

 

Залицяння, що закінчилися смертю. На труп односельця випадково натрапив пенсіонер, житель села Ордівка, що у Нововодолазькому районі. Встановивши обставини пригоди, правоохоронці з’ясували – чоловік повертався від друзів і був напідпитку.

Геннадій Батрак, начальник Нововодолазького райвідділу міліції

При виїзді на місце слідчої оперативної групи, було встановлено труп невідомого чоловіка. Слідчим та експертом, також, було встановлено, що на трупі маються ознаки насильницької смерті. Під час судово медичної експертизи, було встановлено, що смерть потерпілого настала у наслідок травматичного шоку.

У вбивстві зізнався господар оселі, де востаннє в житті гостював загиблий. Розповів, разом пиячили, та коли товариш по чарці почав чіплятись до його сестри, не стерпів.

затриманий

Он начал ее оскарблять . Я ему сказал – уходи от сюда. Он начал и меня оскарблять тоже. Я его одной рукой оттащил и нанес один удар, потом второй, и так 5 раз.

Наразі, якщо провину горе-месника доведуть у суді, за гратами він може провести до десяти років.

 

Єлизавета Дергачова