Вартість проживання у готелях України під час ЄВРО має подешевшати

За сто днів, які залишилися до початку Євро 2012, Україна має розвязати проблему з розташуванням уболівальників. Операційний директор УЄФА Мартін Каллен звертає увагу на необґрунтовано завищені ціни у деяких українських готелях.

 

Зважаючи на те, що всі вони будувалися під ЄВРО коштами приватного бізнесу, Мартін Каллен закликав власників більш раціонально проводити цінову політику.

Мартін Каллен, операційний директор УЄФА

Надзвичайно високі ціни в деяких готелях створюють негативний імідж для країни та і для турніру в цілому. Тому я особисто закликаю щоб власники готелів підходили більш раціонально до ціноутворення, інакше у них гостей взагалі не буде.

В цілому, за словами Каллена, в Україні достатньо місць, аби розмістити вболівальників за нормальними, прийнятними цінами віце-прем’єр Борис Колесніков попередив власників готелів – якщо вони не знизять цін – залишатися без вболівальників. Крім того, уряд проводить переговори з одним з найбільших лоукостерів аби домогтися здешевлення перельотів.

Борис Колесніков, віце–прем’єр–міністр України

Ми попередили свої готелі, що Європа не така й велика, і переліт на лоукост компаніях, а ми відкриваємо 15 травня повітряний простір. Всі компанії світу можуть літати до нас спокійно. Тому готелі можуть залишитися напівпорожніми. А білети то куплені всі. Це застереження для власників готелів.

Окрім питань розміщення вболівальників, Україна активно працює над транспортним сполученням між містами які прийматимуть матчі чемпіонату. За словами Бориса Колеснікова майже готовий проект, який значно пришвидшить рух потягів Україною.

 

Юлія Губська