Вантажівкам обмежили в'їзд до Харковa


Таке рішення ухвалили сьогодні депутати міськради.

Тимчасово обмежується заїзд до Харкова великовантажного транспорту вагою понад 24 тонни з 7:00 до 20:00 за температури повітря понад +28 градусів. Також забороняється заїзд вантажних автомобілів з дозволеною максимальною загальною масою понад 3,5 тонни (якщо дорожніми знаками не обумовлено інше), тракторів, самохідних машин, механізмів (крім автомобілів аварійних та оперативних служб) в центральну частину міста Харкова. Заїзд вантажного транспорту з швидкопсувним вантажем в центральну частину міста дозволяється з 20:00 до 7:00.
Ці обмеження введено, щоб зберегти дорожнє покриття автомобільних доріг від руйнування великовантажними автомобілями, коли температура повітря перевищує +28 градусів.
Тепер Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міськради стежитиме за тим, щоб власники торгових точок, розташованих у центрі Харкова, дотримувалися часу перевезення товарів вантажними автомобілями. Стежити за допустимою нормою температури повітря за при потреби інформувати ДАІ буде КП «Шляхрембуд».
Рішення міськради не поширюється на автомашини, які здійснюють міжнародні рейси.

Анастасія Горєлкіна