Вандали, що понівечили термінали E-Ticket у Харкові, завдали майже півмільйонного збитку

Харківська міська рада звернулася до Національної поліції за фактом псування вандалами терміналів з продажу карток єдиного електронного квитка. Про це сьогодні, 4-го грудня, повідомив віце-мер Євген Водовозов.

пошкоджені термінали

За його словами, станом на третю годину дня 4-го грудня відомо про 28 пошкоджених терміналів в різних місцях міста. Найбільших втрат невідомі нанесли на зупинках по пр. Науки – вони залили термінали монтажною піною або клеєм.

Точної суми збитків Водовозов не назвав, цими даними краще володіє компанія-інвестор. Ймовірно, що йдеться про півмільйона гривень.

Віце-мер просить усіх харків’ян, які побачили, як псують термінали, звертатись до поліції.

Нині ж фахівці перевіряють справність обладнання системи єдиного квитка по всьому місту. Місця, де встановлені термінали, патрулюватиме поліція.

«Рано чи пізно ми їх зловимо. Збиток досить серйозний, це вже не хуліганство, а кримінальна стаття. Вони завдають шкоди, в першу чергу, місту та громаді», – підкреслив заступник міського голови.

Євген Водовозов розповів, що станом на другу годину дня 4-го грудня в Харкові купили понад 10 тис. карток і 30 тис. разових проїзних квитків. За словами віце-мера, приблизно через 3 місяці місто повністю перейде на нову систему, і разовий квиток в електротранспорті вже не можна буде купити.

Нагадаємо, що з 1 грудня в Харкові почала діяти система єдиного електронного проїзного квитка. На зупинках громадського транспорту встановлено 323 термінали, де можна купити нові проїздні картки.