Вагітну, яка постраждала в аварії на Сумській, вивели з медикаментозного сна

Одну з постраждалих у жахливій аварії на Сумській, виписали з лікарні. Оксана Нестеренко досі з гіпсом на нозі через складний перелом, та медики дозволили їй повернутися додому у Київ. Жінка планує судитися з винуватцями аварії.

неотложка

Тим часом стан її подруги, 30-річної вагітної Жанни Власенко, яка також постраждала під час аварії, істотно покращився. ЇЇ вивели зі стану штучного сну, вона вже в свідомості, дихає самостійно та намагається сідати. Її перевели з реанімаційного відділення до гінекології. Дитина теж розвивається нормально.

Володимир Ярош, заступник головного лікаря з медичної частини

События, которые- есть такой медицинский термин -антиретроградная амнезия. Здесь мы полностью видим проявление этой ситуации. Этот кусок она полностью не помнит. С мамой общается, мы с ней общаемся, она разговаривает, как сейчас мы с вами. Она будет еще требовать определенных рекомендаций, приема таблетированных препаратов.

Одна з постраждалих у цій же аварії- 25-річна пацієнтка продовжує лікування в нейрохірургії, – повідомив заступник головного лікаря.

Володимир Ярош, заступник головного лікаря з медичної частини

Она несколько раньше восстановилась, там еще небольшая травма колена была, поэтому мы и над этим работаем. Тоже все достаточно благоприятно протекает.

Зараз у лікарнях Харкова, окрім Жанни Власенко, залишаються ще двоє постраждалих – 27-річна Оксана Євтєєва (Берченко), та 26-річна Ганна Комар.

Нагадаємо, аварія сталась 18-го жовтня. На вулиці Сумській зіткнулися автомобілі Lexus і Volkswagen Touareg, від удару Лексус викинуло на пішоходів, які очікували на зелений сигнал світофору. На місці загинули п’ятеро людей, шестеро постраждали. Ще одна дівчина померла через тиждень після аварії у лікарні.

Наразі у трагедії двоє підозрюваних. Київський райсуд Харкова обрав для Олени Зайцевої, яка була за кермом Лєексуса, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів – до 16-го грудня без визначення застави. Водій Туарега Геннадій Дронов спочатку проходив у справі свідком. Та 8-го листопада Київський райсуд також взяв його від варту на 42 доби. Дронов заявляє, що буде оскаржувати рішення суду, оскільки не погоджується з обвинуваченнями. Мовляв, він їхав на зелений сигнал світофора, натомість за версією прокуратури Дронов розпочав рух жовтий сигнал та не впевнився в безпечності маневру.