Вадима Ландсмана представили колективу академії держуправління при Президентові України(відео)

Кадри вирішують все. Віднині підготовкою держслужбовців в національній академії при президентові України керуватиме Вадим Ландсман. Сьогодні його офіційно представили колективу академії.

 

Служіння державним інтересам – справа поза політикою – новопризначений директор національної академії державного управління при Президенті України Вадим Ландсман окреслив свій стиль роботи. На керівних посадах – Ландсман не новачок. Керував гуманітарними напрямками на обласному та міському рівнях. За його переконанням, порозуміння з владниками з приводу того, яких нині управлінців треба готувати, допоможуть у роботі.

Вадим Ландсман, директор Національної академії держуправління при Президентові України

Первое, политики у нас не будет. Мы создадим образцы верного служения Конституции Президента.

Кадри вирішують все. За словами губернатора Харківщини Михайла Добкіна, нині вкрай бракує профі в органах місцевого самоврядування та державної влади. Новоспечений директор академії держуправління їхню підготовку зможе організувати на належному рівні – переконані в обладміністрації. Ландсмана на Харківщині цінують за професіоналізм, вміння визначитись із пріоритетами та стратегічність мислення.

Михайло Добкін, голова ХОДА

И досегоднешнего дня, у меня претензий и нареканий к нему не было. Он справлялся со всеми поставленными задачами, поэтому логично сказать, что отдаем вам, то что чужим бы не отдали.

Без роботи випускники академії не лишаться, запевнив губернатор. Їхніх знань, свіжих ідей та неупередженості потребують на всіх рівнях держуправління.
Вадим Шевякін