В соцмережах триває опитування про перейменування районів Харкова

Пабліки в соціальних мережах закликають харків’ян висловити свою думку з питання перейменування районів міста, – пише сайт мері.

Наприклад, у групі «Типовий Харків» користувачам пропонується кілька варіантів перейменування районів, з яких люди обирають вподобаний. Так, у групі запропоновано три варіанти для назви Фрунзенського району. Перший – залишити нинішню назву, другий – Новодомівський, третій – Машинобудівний. На сьогоднішній день в голосуванні взяли участь 3,5 тис. чоловік. Понад 80% проголосували за те, щоб район залишився Фрунзенським, 7,9% хочуть, щоб район називався Новодомівським, 10,8% – Машинобудівним.

Також більшість тих, хто проголосував у пабліку, хоче залишити нинішню назву Орджонікідзевському району (72,5%), Баварським район хочуть назвати 17,6%, Південно-Західним – 9,9%. Всього в цьому голосуванні взяли участь понад 3,5 тис. чоловік.

Більшість користувачів, що проголосували, також виступають проти перейменування Жовтневого району (71,2%), поміняти назву на Холодногірський хочуть 16,2%, на Баварський – 12,6%. Всього проголосувало в цьому опитуванні майже 4 тис. осіб.

Також було проведене опитування щодо зміни назви Дзержинського району. 72,5% не хочуть його перейменування, 15,2% виступають за назву Шевченківський, а 12,3% – за Університетський. Всього проголосували 3,5 тис. чоловік.

Що стосується Ленінського району, то 33,3% тих, хто проголосував, хочуть, щоб він називався Холодногірським, 12,9% хочуть назвати його Благовіщенським, 8,1% – Слобідським, 6,2% – Залізничним. Решта пропонує або свій варіант, або не визначилася із назвою. Всього в голосуванні взяли участь 3,8 тис. людей.

Схожі результати і в інших пабліках – «Харків (Kharkov)», «Харків – 1-ша столиця» та інших, де розміщені такі голосування.