В селищі на Чугуївщині 2 місяці немає води

В селищі Залізничне Чугуївського району 2 місяці немає води. Про це розповів місцевий житель під час виїзного прийому віце-губернатора Євгена Шахненка.

нет води 1

Причина відсутності водопостачання в тому, що насос не качає воду зі свердловини, адже під час квітневої негоди з ладу вийшов трансформатор. Ремонтні служби району не можуть полагодити електроприлад, оскільки не мають доступу на підприємство, де він розташований.

«Два місяці нам не вдається зрушити ситуацію з місця, – поділився місцевий житель. – Весь цей час жителі селища набирають воду з колодязів і возять її бідонами. Тим часом свердловина може замулитися, а насос може вийти з ладу».

Віце-губернатор доручив районному керівництву розібратись в ситуації, що склалась.

«У районі слід негайно зібрати комісію з надзвичайних ситуацій і на основі її рішення отримати доступ на територію підприємства, де знаходиться трансформатор, що живить насос свердловини, й усунути неполадку. Необхідно забезпечити населення водою, – підкреслив Євгеній Шахненко. – Доручаю Сергію Магдисюку провести службове розслідування і з’ясувати, чому диспетчерській службі не було вчасно повідомлено про аварійну ситуацію з відсутністю води в селищі Залізничне Чугуївського району. Винних має бути покарано».