В області новий голова Апеляційного суду

Повернути довіру жителів Харківщини судам –  таку мету поставив собі Андрій Солодков,  новий голова Апеляційного суду Харківської області.

Напередодні Солодкова офіційно представили колективу Апеляційного суду, обласним та міським владникам, керівникам юридичних вишів.  Наразі, Андрій Солодков – випускник юракадемії імені Ярослава Мудрого . У різні часи працював у транспортній прокуратурі та у місцевому суді Дзержинського району.  Ректор юракадемії Василь Таций відзначив – у Солодкова є довіра колективу, досвід та енергійність . Ці якості мають стати в нагоді при вирішенні завдань, що нині стоять перед Апеляційним судом. Сам Андрій Солодков за свої першочергові цілі називає зменшення часу на розгляди справ, та якісне покращення роботи правників . Доцільним вважає також переймання європейського досвіду . А саме – заміну арешту заставою у доречних випадках та зменшення кількості людей, які на вирок суду чекають у слідчих ізоляторах.

Андрій Солодков, голова Апеляційного суду Харківської областіСледственные изоляторы действительно переполнены. Это проблема не только Харьковской области. Это проблема Украины, поэтому на законодательном уровне вопрос этот решается. Я думаю, что мы посмотрим насколько мы сможем в рамках правового поля эти вопросы все разрешить.

Юлія Ляхова.