В Краснокутському районі прокуратура через суд зобов’язала повернути ставок із лісом вартістю понад 2,2 млн. грн. сільській громаді

Господарський суд області задовольнив позов прокуратури Краснокутського району та скасував рішення виконкому однієї з сільрад щодо надання в оренду товариству понад 72 га земель водного фонду та зобов’язав орендаря повернути ставок із лісом у державну власність.

Як розповів прокурор району Володимир Пісоцький, ставок було надано для рибогосподарських потреб товариства. Однак, договір оренди укладено з порушенням. Зокрема, через відсутність розробленого та погодженого всіма компетентними органами проекту відведення, товариству разом зі ставком передано і ділянку лісогосподарського призначення.

“До того ж, рішення виконкому є незаконним, оскільки його прийняття не належить до компетенції сільської ради. Таким чином виконавчий комітет фактично перевищив власні повноваження та обмежив місцевих мешканців у безперешкодному користуванні водоймищем”, – сказав Пісоцький.