В Палаці Спорту «Локомотив» запорізький «Мотор» зіграв у нічию з македонським «Металургом»

Screenshot - 11.10.2017 - 09:11:42

В харківському Палаці Спорту «Локомотив» відбувся черговий поєдинок гандбольний Ліги чемпіонів. Запорізький «Мотор» в матчі четвертого туру групового етапу на своєму майданчику приймав македонський «Металург».

Результат матчу можна в якійсь мірі вважати сенсаційним, оскільки завершився він з несподіваним рахунком 28:28. Запорожці відверто провалили старт гри, в результаті чого приміряли на себе роль наздоганяючої команди. Але до перерви дії «Мотора» не вселяли оптимізму. Після перших 30-ти хвилин гри господарі майданчика пішли з негативною різницею в 6 (12:18). У другому таймі українці зробили героїчні зусилля і на кінець матчу зрівняли рахунок. Був шанс виграти поєдинок, але 7 останніх секунд було замало для результативної атаки. Кидок лідера запорожців Бориса Пуховського не досяг мети – м’яч потрапив у поперечину. У підсумку нічия і після 4-х турів у запорізького клубу 2 перемоги, одна поразка і одна нічия. У п’ятому турі «Мотор» на виїзді, 14-Уго жовтня, зіграє з турецьким «Бешикташем».