В харківському фітнес клубі “Gym4Fit” відбувся Міжнародний турнір з підйому на біцепс, станової тяги та багатоповторному жиму RAW Power.

Screenshot - 06.07.2017 - 09:46:46

Змагання, що проходили під егідою Федерації пауерліфтингу України “RAW 100%”, зібрали провідних спортсменів України, а також з інших країн. Чисельним був і загін спортсменів Харківської області.Левову частку часу змагань забрав вид програми підйом на біцепс, де було багато категорій та велика кількість учасників. Для того щоб атлету технічно правильно виконати цей елемент необхідно дотримуватись багатьох критеріїв.За підсумками змагань вагомий комплект медалей здобули господарі турніру харківські спортсмени, які представляють різні школи Харківської області. Наприклад в становій тазі абсолютним чемпіоном став Сергій Дяк, який встановив рекорд 310 кілограм 500 грам. Він побив рекорд свого тренера Артема Ганзюка на пів кілограма.