В Ізюмській міській лікарні замінили системи опалення, водовідведення та водопостачання (фото)

В Ізюмській міській лікарні триває капітальний ремонт. У будівлі замінили всі вікна на енергоощадні, на 60% виконані роботи з утеплення приміщення, на 50% – з фарбування.

изюм1

«Також ми плануємо повністю замінити дах. Уже зварені всі конструкції. У кінці тижня почнеться їх встановлення. Дах буде з металочерепиці, – розповів Ізюмський міський голова Валерій Марченко. – Завдяки ініціативі голови ХОДА Юлії Світличної, на капітальний ремонт Ізюмської центральної міської лікарні з Державного фонду регіонального розвитку виділені необхідні кошти. 10% від суми – співфінансування з міського бюджету».

За інформацією Валерія Марченка, у лікарні вже повністю замінили систему опалення, водовідведення та водопостачання. За 2-3 тижні плануються завершити капітальний ремонт ліфтів. Необхідне обладнання завезли. Триває ремонт і всередині приміщення. Капітальні роботи заплановано провести на другому та четвертому поверхах.

«На четвертому поверсі, де знаходиться терапевтичне відділення з неврологічними ліжками, одне крило майже відремонтовано, залишилося привести до ладу підлогу та стелю. У іншому крилі ведуться роботи щодо облицювання стін. До робіт на другому поверсі, де знаходиться хірургічне відділення, перейдемо, коли завершимо ремонт на четвертому», – повідомив мер Ізюма.

Нагадаємо, Ізюмська ЦМЛ обслуговує не тільки жителів міста та району. Сюди приїжджають жителі із сусідніх Борівського та Барвінківського районів та з Донецької області. На початку бойових дій саме цей медичний заклад першим надавав допомогу переселенцям та пораненим військовим.

Як розповів головний лікар Центральної міської лікарні Дмитро Зинов’єв, медзаклад побудували в 1975 році. Віттоді капітального ремонту в будівлі не робили.