В Ізюмській міській лікарні розпочався капітальний ремонт (фото)

Будівлю Ізюмської міської лікарні капітально не ремонтували 42 року, з моменту будівництва, – повідомив мер Ізюму Валерій Марченко.

ремонт лікарні1

Міському бюджету “капіталка” лікарні була не по кишені. Натомість, у 2014-му, коли до медзакладу почали привозити поранених військовослужбовців та переселенців, обласні владники допомогла отримати фінансування із держфонду регіонрозвитку.

Зараз на об’єкті повним ходом тривають роботи із заміни вікон, також будівельники працюють над утепленням будівлі, демонтують старі труби та батареї.

Також у будівлі замінять дах, який протікав протягом багатьох років, систему теплопостачання, водопровід, каналізацію, відремонтують палати та санвузли, сходові марші.

Завершити ремонт планують до кінця року.

«Ми дуже задоволені тим, що почалися роботи. Адже наш заклад потребував термінового ремонту. Дах зовсім не витримує ніякої критики, ми його постійно ремонтували, каналізація забивалася, труби постійно текли», – розповіла заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Ізюмської ЦМЛ Надія Пишняк.

Лікарня, яка має 8 відділень, обслуговує населення міста Ізюм та Ізюмського району, а також жителів прилеглих районів – Барвінківського та Борівського.