В Харкові відкрито 2 нових сквери після реставрації (відео)

www.city.kharkov.ua

Сорок тисяч квітів прикрашатимуть два оновлених сквери у Харкові. Сьогодні у першій столиці відкрили після реконструкції сквер Академіка Павлова та сквер Кутакова. Знаходяться вони на перехресті Московського проспекту та вулиці Академіка Павлова. Впорядковувати місця відпочинку почали чотири місяці тому.

 

Багато квітів і зелених насаджень, нові пішохідні доріжки та лавки. Так сьогодні виглядають два оновлених сквери на перехресті Московського проспекту та вулиці Академіка Павлова. Майже півроку робочі працювали над реконструкцією скверів. Місцеві жителі кажуть, після ремонту впізнати їх неможливо. Раніше тут були самі дерева та, навіть, присісти ніде було. Оксана зі своїм малюком часто гуляють у сквері. Жінка каже, тепер надовго затримуватимуться тут після відвідування лікарні.

Оксана Підгорна, харків’янка

Сейчас очень много зелени, даже в жару ощущение свежести, даже с ребёнком можно гулять, а раньше вообще и толком нигде не походишь.

Ремонтували сквери за європейськими стандартами, розповіли у мерії. Знесли сухостої, обрізали старі дерева, висадили дерева цінних сортів – серед яких кулясті клени і плакучі ясені. Також в оновлених скверах покладено єврогазон і посіяно газонну траву. А прикрашатимуть сквери – близько сорока тисяч квітів.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

С ландшафтним озеленением, с клумбами, с системой полива, поливочный водопровод есть, чтобы держать газон, ведь его нужно поливать, вы знаете,что уже 4-й год в Харькове жара, и для того чтобы цветы чувствовали себя комфортно их нужно поливать и регулярно за ними ухаживать, здесь сделаны парковые светильники, освещение в парке не было, вы знаете, установлены скамейки, урны.

Владники також розповіли, що до дня міста у Харкові буде відремонтовано ще декілька культурних об’єктів – бульвар Юр’єва та бульвар Слинька, а біля Палацу Спорта, що на Маршала Жукова буде реконструйовано фонтан.

 

Олексій Кулаков