В Харкові “накрили” он-лайн порностудію (відео)

26-річного організатора он-лайн порностудії затримали співробітники обласного управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, – повідомили в обл.управлінні МВС.

скріншот з відео

Підозрюваний організував на території України роботу віртуальної онлайн-студії. Її працівниці в мережі Інтернет за допомогою веб-камер демонстрували зображення порнографічного характеру за своєю участю клієнтам одного з сайтів. За таку роботу дівчата отримували гроші.

“Веб-студія була організована та працювала з 2013 року. Через соціальні мережі до роботи залучались дівчата зі всіх регіонів України. На даний час незаконну діяльність припинено, працівниками міліції проведені обшуки на різних об’єктах на території міста Харкова, Запорізької та Херсонської областей. Речові докази – комп’ютерна техніка, веб-камери, банківські картки – вилучені”,  – розповів начальник відділу УЗПТЛ підполковник міліції Олександр Золотухін.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Санкція статті – до 7 років неволі.

Слідчі дії тривають.