В Дергачах голосування триває в штатному режимі, найсумлінніші виборці – люди похилого віку

На всіх виборчих дільницях в Дергачах голосування розпочалось вчасно та триває без суттєвих порушень. Про це новинам “Сьогодення” розповіли працівники ДВК. За їхними словами, у першій половині дня найактивніше голосували люди похилого віку. За громадським порядком  під час виборів у Дергачах пильнує новостворений корпус громадської безпеки.

На Дергачівщині люди окрім мера обирали депутатів сільської, районної та обласної рад. На дільниці, що розташована у Будинку культури, станом на 12-ту годину проголосувало 160 людей. Всього ж на цій дільниці зареєстровано 836 виборців.

Людмила Козлова, голова ДВК №630315 (ТВО №175)

Якщо порівняти з минулими виборами- це нормально. І впринципі протягом дня ідуть без такого великого напливу, будемо сподіватися, що більша половина виборців проголосує. Більше йдуть голосувати люди похилого віку, вони більше мабуть добросовісні і, як не дивно, вони більше переживають за країну,за долю рідних Дергачів.

Виборчий процес проходить спокійно, без порушень звітують у виборчій комісії, хоча деякі люди намагались проголосувати без документів.

Людмила Козлова, голова ДВК №630315 (ТВО №175)

Був чоловік, підходив просив проголосувати за водійськими правами, але в законі цього не передбачено, тому йому було відмовлено.

Та на цій виборчій дільниці був ще один інцидент, який спостерігачі та члени комісії чомусь не помітили. 86-річна Ганна Федірівна через брак світла у кабінці голосувала за її межами.

Ганна Федірівна, виборець

-Возле окна вычитала и сделала отметки
-И вам разрешили?
-Я ни в кого и не спрашивала. Стала возле окна и вычитывала
-И никто к Вам не подошел?
-Никто не подошел

А на виборчій дільниці 630317 явка зовсім мала, – звітує голова комісії. За 5 годин тут проголосували лише 300 людей. Хоча вього зареєстровано більше тисячі виборців

Яна Артюх, голова ДВК№630317 (ТВО №175)

В 8 утра был большой наплыв, потом люди немного разошлись, с 9 до 11.30 практически никого не было, а сейчас опять в обед начался наплыв людей.

Більше голосують люди похилого віку, молодь очікують пообіді. Загалом виборчий процес проходить спокійно, порушень та інцидентів зафіксовано майже не було, –  запевняють у виборчій комісії.

Яна Артюх, голова ДВК№630317 (ТВО №175)

Бабушка приходила очень пожилая, не было паспорта, ей отказали, она не смогла проголосовать, один мужчина хотел по загранпаспорту, ему отказали, у него не было прописки, был инцидент 1 человек расписался не в своей клеточке,но мы по протоколу все исправили.

Самі ж дергачівці прийшли на вибори з однією метою

Наталія,виборець

За стабильность,за лучшую жизнь, будем надеется,что выборы в Украине пройдут успешно и в Украине наступит мир.

Ірина Володимирівна,виборець

Я проголосовала за улучшение жизни в нашей стране,чтобы людям стало легче.

Клавдія Іванівна, виборець

чтобы лучше жилось, чтобы в стране поменялось, особенно у нас в Дергачах

Артем,виборець

Я просто пришел чтобы не воспользовались моим бюллетенем, как это делается практически всегда. Улучшиться в стране невозможно,было хуже,стало ещё хуже, как может улучшиться.

Виборчі дільниці на Дергачивщині окрім міліціянтів охороняє новостворений корпус громадської безпеки. Близько сотні людей слідкують, аби вибори тут пройшли чесно, прозоро та без провокацій.

Володимир Степаненко, голова асоціації громадскього формування з охорони громадського порядку Дергачівського району Харківської області корпусу «Громадської безпеки»

Пока, Слава Богу на избирательных участках ситуация нормальная, люди приходят, люди отдают свой голос, каких-либо инцидентов или нарушений пока не наблюдается и мы надеемся,что избирательная кампания в Дергачах и Дергачевском районе пройдет в цивилизованных рамках.

Ірина Клименко