В Чугуєві взялись за ремонт будинку культури (фото)

У Чугуєві розпочалися відновлювальні роботи у міському будинку культури. Найбільш масштабний ремонт проводится у глядацькій залі, що вже декілька років знаходиться у напівзруйнованому стані.


Культурний центр «Імідж» дістався Чугуєву у спадок від Міноборони. За часів Радянського союзу тут розташовувався гарнізонний будинок офіцерів. Без належного фінісування і жодного капітального ремонту, будівля поступово прийшла у жахливий стан, проведення у глядацькій залі будь – яких урочистих заходів стало небезпечним. Деякі відновлювальні роботи все ж проводилися. Але через відсутність фінансування багато зробити не вдавалося, поки Чугуїв не взяв участь в міжнародній програмі допомоги вимушеним переселенцям. Це дозволило залучити на ремонт Культурного центру близько 25-ти тис. євро.

Яна Ващук, директор КЦ «Імідж»

Долгожданное событие. Не только в нашем учреждении, но и во всем нашем городе. Потому что множество мероприятий проводится городских, областные мероприятия, которые проходят у нас в городе. Ну, для всех не секрет, что проводить негде.

Декілька днів тому в глядацькій залі розпочалися ремонтні роботи. Планується повністю відновити внутрішній інтер’єр приміщення. Виділених коштів, розповідає Яна Ващук, вистачить лише на будівельні роботи, а місцевий бюджет профінансує закупівлю крісел та одягу сцени. Це – близько 350-ти тис.грн. Крім того, у розбудові приміщень культурного центру безпосередню участь приймають співробітники закладу, а також мешканці міста, які відвідують різноманітні гуртки та секції. Про це йшлося під час зустрічі фахівців міськвиконкому з представником Євросоюзу в Україні Хельгою Пендер.

Хельга Пендер, представник Євросоюзу в Україні

Мне очень понравилось, Хорошее впечатление. Там конечно очень большой объем работы. Ну, я думаю, что уже работы начались, мне кажется, хорошо идут. И самое главное люди, которые там работают и вот эта проектная группа и переселенцы, они тоже оказываются довольны ходом работы.

Про строки закінчення робіт поки що не йдеться. Втім, у міськвиконкомі сподіваються, що вже наприкінці січня наступного року оновлена зала зустріне перших глядачів, а Чугуїв врешті решт отримає власне приміщення з гарним освітленням і звуком, для проведення урочистостей.

Михайло Кисельов для Сьогодення із Чугуєва