У поліцейських, які систематично брали хабарі в аеропорту, вилучили мільйони гривень (фото)

СБУ викрила на хабарах керівництво відділення поліції міжнародного аеропорту «Харків».

аеропортхабар6

За інформацією прес-центру обл.управління СБУ, співробітники відділення поліції систематично вимагали та отримували хабарі від іноземців, які організовували туристичні та бізнес-тури в Україну. За винагороду поліцейські не здійснювали встановленого інструкціями поглибленого огляду речей іноземців та не оформлювали виявлені адмінправопорушення.
Правоохоронці задокументували протягом травня-серпня 5 фактів отримання 4-ма керівниками та співробітниками відділення хабарів на загальну суму 30 тис.грн.


Співробітники СБ України затримали 2-х поліцейських у терміналі Міжнародного аеропорту “Харків” під час отримання чергової частини хабара.
Під час обшуків у службових приміщеннях та вдома у фігурантів справи правоохоронці знайшли майже  135 тис.дол. та 500 тис.грн.
Затриманим співробітникам поліції повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання міри запобіжного заходу ще двом фігурантам кримінального провадження.
Тривають невідкладні слідчі дії.