Усе краще дітям- не тільки у день захисту дітей

Усе краще  дітям-  не тільки у день захисту дітей. Свято дитинства і прощання зі школою  в один день  на  центральній площі  міста Змієва.    Спочатку показали таланти майже чотириста малюків із дитсадків,  відбулися ігри та  змагання. А ввечері  випускників шкіл та ліцеїв Зміївського району  вітала влада та популярні музичні гурти.

Промінчики сонця, яскраві грибочки та квіточки, казкові персонажі. На головну площу Змієва  зранку вийшли на парад малюків дитсадівці з усього району.

Репетиції з малюками перед Днем захисту дітей  були в дитсадках, в тіні, – кажуть організатори. І саме свято  вирішили провести  якнайраніше, аби дітлахи не страждали від спеки. Школярки Оля та Христина- у захваті від музики та численних розваг.

Христинка, учениця  4 класу

Тут музыка, интересно, весело. Есть батут, можно попрыгать, здесь продают много вкусного.

Не тільки повеселитися,  а й зробити корисну справу. Чимало книжок для дитбудинку та дитячої бібліотеки вдалося зібрати  під час акції “Подаруй дітям книгу”, що завершувалася  саме  в день свята.

Катерина Бережна, представник центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді

Приносят разные книги:  сказки, детскую литературу, классическую литературу: Шерлока Холмса, Лермонтова. То, что дети будут читать долго.

Настя Івченко, учениця зміївського ліцею

Я решила ее принести сюда, чтоб детям из детского дома было что почитать. Мой брат любил эту книгу. И  я решила, что другие дети ее тоже будут любить.

Цьогоріч у Зміївському районі – понад двісті випускників одинадцятих класів, з них чотирнадцять- медалісти. Як каже класний керівник випускного класу Тетяна Яцун, чотири її учні з п”ятнадцяти йдуть  у  вчителі.

Тетяна Яцун, класний кервник 11класу Шебелинської ЗОШ

Вони кожен особистість,  і кожен- яскравий. Я навіть не можу виділити когось окремо. Вони  кожен відзначилися  в своїй сфері.

Денис Зуєв хоче стати  тренером, бо обожнює футбол. Каже, вступатиме до педагогічного університету.

Денис Зуєв, випускник 11 класу Шебелинської ЗОШ

За Змиев, за нашу команду играли. Выигрывали кубок Харьковской области, лигу Харьковской области, зимнее первенство много выигрывали.

Більшість випускників- одинадцятикласників  зізнаються, що мріють  жити та працювати   у  великому місті. Зокрема, Павло Сировацький хоче стати науковцем, перші кроки до науки- певен хлопець- зробив.

Павло Сировацький,  випускник Шебелинської ЗОШ

Я по спеціальності історик. Зайняв друге місце  по області  в Малій академії наук. Приїздити  в Зміїв я буду часто, але мрію залишитися  в Харкові.

На свято прийшли і випускники дев”ятих класів. Чимало з них підуть до училищ та коледжів. Як каже дев”ятикласниця Тетяна Єршова,  вона піде до десятого класу. Бо мріє стати лікарем  і повернутися до рідного села.

Тетяна Єршова, випускниця 9 класу Нижньобишкинської ЗОШ

Вплинула бабуся, в мене вона часто хворіє. Я думаю, що її лікуватиму, як стану старшою, допоможу їй.

Євгеній Мураєв, голова Зміївської РДА

Я хотел бы  вас поздравить  с этим замечательным праздником, пожелать, чтобы те знания,  которые вы получили, поддержка  учителей, друзей помогла  вам справляться  с теми задачами, которые будет ставить перед вами жизнь.

Із закінченням навчання у школах та ліцеях випускників привітали популярні гурти.

Світлана Маренич.