Уроки правил дорожнього руху для першачків провели байкери та інспектори ДАІ

Вони вже змалечку мають справи з ДАІ. Учнів початкових класів у день знань запросили в самісіньке серце Державтоінспекції на вулиці Шевченка. Хлопців та дівчат у парадній формі вчили правилам дорожнього руху усіма відомими і найцікавішими засобами – він КВНу до мультиків і навіть казкової мототехніки без номерів.

 

Він з’явився у Харкові 1 вересня. Персональний байк Кощія із самої Москви приїхав до харківських школярів легально – дозволила державтоінспекція.

Олександр Єршов, начальник Управління ДАІ в Харківській області

-На нем Кощей ездит вокруг ёлки. -А-а-а, это новогодний? -Ясно это все кованое. -Скажите, а по правилам такое может выезжать на дорогу? -Нет, по правилам нет, он же должен быть зарегистрированный.

Велика справа пропаганди безпеки руху об’єднала за трибуною і байкерів і працівників ДАІ. Як зізнався представник харківського мотоклубу “Нічні Вовки” Антон Нємикін, він сам вперше в житті побачив внутрішній бік державтоінспекції. І навіть зрадів знайомому інспектору.

Антон Нємикін, віце-президент Харківського МС «Нічні вовки»

Я приехал сюда и мы обговаривали суть проведения данной акции. Я встретил сотрудника ГАИ который приехал на мое ДТП оформлять, я вам скажу так, я относился к человеку положительно, то есть я был рад действительно, я пожелал ему удачи.

Новачок серед байкерів, але досвічений автомобіліст Віталій Саттаров, відверто зізнався, двоколісна машина змусила бути вдвічі уважнішим, хоча правила вчив із самого малечку ще в радянській школі.

Віталій Саттаров, байкер

Нужно воспитывать детей именно с такого возраста. Вот первый класс сейчас были. Именно нужно чтобы с такого возраста их учили правилам дорожного движения и когда он вырастет. Это будет как норма жизни.

Тим часом дитяча аудиторія із захватом сприймала усі запропоновані методики навчання. Урок просто неба із подарунками, мультфільмами та іграшковим дорожнім рухом затягнувся на пів-суботи. Але ні самі діти ні дорослі розходитися не поспішали.

Ліза Погорєлова

Мне тут больше всего мотоциклы понравились.

Костя Поліщук

Ну, я умею на велике кататься двухколесном, ну, понятно, что не очень и на мотоцикле будет страшно.

Але попри забавки і позитив працівники ДАІ попереджають батьків: від початку року тільки на Харківщині у ДТП загинуло 12 дітей. То ж, до знань правил дорожнього руху все-таки слід додати догляд дорослих.

 

Оксана Бабич