Уроки фізкультури відвідують все менше харківських школярів

2 % харківських школярів звільнені від фізкультури через слабке здоров’я. Такі невтішні результати медоглядів у школах міста та області.

103 тис. учнів оглядатимуть 25  бригад лікарів. У кожній  8  фахівців: педіатр, невролог, хірург, ортопед, офтальмолог, ЛОР,  гінеколог і стоматолог. До речі ,за словами медиків , за  результатами медоглядів минулого року лише близько 40 %  школярів виявилися здоровими.  Найчастіші патології  –  порушення органів зору, сколіоз та захворювання серцево-судинної системи. З кожним роком розподіл школярів до основної групи з фізкультури знижується.

Маргарита Голубова,  заст.  директора Департаменту охорони здоров’я

Мы обратили внимание,что у нас основная группа уменьшается, а подготовительная имеет тенденцию к увеличению.

В міському Департаменті охорони здоров’я розповіли – цього року у школах за наказом Міністерства охорони здоров’я  розповсюджують анкети для виявлення алкогольної та наркозалежності учнів. Її повинні заповнювати батьки. Анкета має 2  варіанти:  для батьків учнів молодших класів і  для батьків учнів середніх і старших класів.

Маргарита Голубова,  заст. директора Департаменту охорони здоров’я

Ответив даже на эти вопросы то ли папа,то ли мама ребенка сами для себя, дают ответ-  себе есть ли проблемы у их ребенка.И тогда ребенок идет в специальное подразделение на консультацию к соответствующему специалисту.

Час проведення медоглядів за словами Маргарити Голубової узгоджується з навчальним процесом. Наприклад учнів випускних 9-11 кл. оглядатимуть у 2-му  півріччі. Це пов’язано зі зміною форми мед.довідки для вступу.

Світлана Слободян