Урядовці звітують

За словами віце-прем’єра Сергія Тігіпка, Кабмін виконає соціальні інціативи Президента та забезпечить збільшення пенсій.

 

Гідні пенсії – обов’язок Уряду, сказав Тігіпко під час сьогодняшнього брифінгу. Перше підвищення пенсій заплановане на березень, воно торкнеться 5-ти мільйонів українців, інше – на травень.

Сергій Тігіпко, віце-прем’єр-міністр України

Тобто ми передбачаємо, що уже в травні ми перерахуємо пенсії, з середньої зарплати 2006 року перейдем на середню зарплату 2007 року. Перерахунок буде проводитись на зарплату у 1197 гривень. Це перерахування торкнеться майже 9 мільйонів українців і складе 103 гривні.

У 36 мільярдів гривень обійдеться аграріям нинішня весняна посівна компанія – посилаючись на дані зі всіх областей України розповів перший заступник очільника Мінагрополітики Микола Безуглий.

Микола Безуглий, 1-й заст. міністра агрополітики та продовольства України

Відразу хочу сказати, що в цьому році заплановано використання більш сучасних технологій. Збільшення кількості добрив на гектар – с 69 до 84, збільшення рівня застосування засобів захисту – приблизно на 21 відсоток.

Протягом найближчих 3-х – 5-ти років Уряд очікує 7 мільярдів інвестицій у розбудову індустріальних парків. За словами Владислава Каськіва, керівника Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами, після прийняття закону про індустріальні парки в Україні планується створення щонайменше десятка таких об’єктів. Як наслідок – в країні побільшає на 300 робочих місць.

Владислав Каськів, керівник Держагенства з інвестицій та управління нацпроектами

Ключовий момент полягає в тому, що Україна є ексклюзивно привабливою для розвитку цієї індустрії. Ми стоїмо на порозі вступу до ЗВТ і на кордоні з 4-ма країнами Євросоюзу.

 

Юлія Губська