Унікальні виробництва, промисловий потенціал та митці, знані у всій Харківщини: Нова Водолага

Голова облради Сергій Чернов їздив до Нововодолазького району. Тамтешні виробники звернулись з проханням , аби облрада посприяла захисту від несумлінних конкурентів.

Майже кожна українська пляшка родом з Харківщини, а саме із Нововодолазького району. Про це голові облради,  Сергію Чернову розповіли на заводі з декорування скляної тари. За словами директора заводу, підприємств з подібними потужностями у Європі лишень три.

Сергій Данілов, директор Нововодолазького заводу “Дан КО Декор”

Больше 85% рынка Украины пренадлежит нашему предприятию. В общем-то все декорированные бутылки для алкогольных, безалкогольных напитков, которые вы можете видеть на полках гипермаркетов, это наши работы. Все алкогольные и безалкогольные компании Украины являються нашими заказчиками.

Нововодолажчина – район промислово-потужній. На місцевому масло-жировому заводі, де роблять майонез, виробинцтво майже все автоматизоване.

Василій Гордеєнко, директор директор ТОВ Нововодолажський масло-жировий комбінат

Заготовка компонентов, их отвешевание, в зависимости от того, какой ассортимент делается. Есть специальная установка, которая сама все варит, пастерилизует, стерилизует, смешивает, охлаждает и еще выкачивает на фасовку.

Сучасні технологічні лінія плюс якість продукту – не завжди запорука успіху , – розповіли виробники з Нової Водолаги голові облради. Вони потерпають від конкурентів , які торгують менш якісним, натомість, дешевшим продуктом. Сергій Чернов, голова облради зауважив –  контролюючі органи мають ретельніше пильнувати за якістю харчів, що потрапляють на магазинні полиці.

Сергій Чернов, голова облради

Це харчова промисловість, це випуск якісної продукції і від цього залежить здоров’я людей.  І безумовно для цього потрібно використати всі механізми, дуже жостко реагувати з боку всіх контролюючих організації.

У Новій Водолазі не тільки працюють, а й відпочивають як належить – переконався голова облради. Народний фольклорно-етнічний колектив «Вербиченька”- візитна картка  Нової Водолаги ». У наступному році музики справлятимуть ювілей – двадцять років. Зі слів директорки Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Людмили Слиш, колектив популярний і не тільки серед малечі.

Людмила Слиш, директор Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості

Школу “Вербиченька” пройшли не тільки нововодолазькі діти, а й сільських шкіл, у кого є змога приїздити. Більше двох тисяч дітей. Я взагалі вважаю, розумієте вони не просто побули тут кілька разів, вони по декілька років навчалися і винесли оту любов до рідного края, до рідних традицій, яка знову їх повертає.

Олена Рижова