Українська «Армія» збирається підкорити Латинську Америку

За популярністю міжнародний фестиваль Вінью Дель Мар порівнюють із Євробаченням. Фестиваль існує вже понад півстоліття. Він щорічно проходить на чилійському курорті Вінья Дель Мар в спеціальному амфітеатрі в саду Кінта-Вергара. Із декількох десятків артистів, які бажають позмагатися за першість, організатори фестивалю обирають, на їхній погляд, найкращих. Цього року – шістьох. З них- українська поп-група «Армія». Вперше на сцені Віньї Дель Мар виступатимуть східноєвропейки та ще й у такому чисельному складі, каже латиноамериканський продюсер Гектор Фаун. Зазвичай на фестиваль запрошують одного, максимум – двох артистів, які представляють свою країну.

Гектор Фаун, латиноамериканський продюсер

Для «Армії» організатори зробили виключення. Це неймовірно! Організаторів вразила оригінальність дівчат. Запальна пісня у виконанні гарних українок не залишила їх байдужими. Я гадаю, що саме «Армія» один із головних претендентів на перемогу у пісенному фестивалі.

Переможець отримує срібну чайку та грошовий приз. А ось українські дівчата приготували подарунок одному із найвідоміших гостей фестивалю – Стінгу. «Армія» подарує зірці медові стільники.

«Армія»

Ми знаємо, що Стінг веде здоровий образ життя. До того ж «Стіг» – означає «жало». Саме тому ми вирішили подарувати зірці традиційний український продукт – медові стільники.


На пісенному конкурсі в Чилі «Армія» заспіває свою стару пісню під назвою «Мы сделали это». Спеціально для виступу на Віньї Дель Мар дівчатам пошили нові оригінальні костюми, каже менеджер групи Максим Цивіна. Фестиваль розпочнеться двадцять першого лютого і триватиме до кінця тижня. Під час фесту журналісти і глядачі оберуть королеву Віньї Дель Мар. За цей титул змагатиметься одна із учасниць групи.

Юлія Ляхова