Українських пілотів навчать керувати боінгами та аеробусами

Українські пілоти матимуть змогу отримати спеціальність пілота літака Boeing 737 чи Airbus 320, тренуючись на найкращих новітніх авіатренажерах.

Україна купить у США один авіасимулятор такого типу для центру підготовки пілотів Він дасть змогу  мінімізувати людський вплив, тобто звести до мінімуму можливість помилкових дій екіпажу. Після тренування на такому тренажері – пілот може підкрювати небо.

Підготовка пілотів – це не один десяток тисяч доларів, – сказав Борис Колесніков. – Та найголовніше – саме соціальне завдання: щоб українська молодь безкоштовно, навчаючись на бюджетних спеціальностях, мала змогу отримати спеціальність пілота літака Boeing 737 чи Airbus 320

Крім того, Україна придбає 2 комп’ютерних тренажери для навчання пілотів цивільної авіації у двох вітчизняних університетах: Донецькому та Київському. У світі, зазначив Борис Колесников попит на висококваліфікованих пілотів лише зростає. Тож ця професія стає дефіцитною. Нині у цивільній авіації України літаки фірми Boeing експлуатують 11 авіакомпаній. Це – 85 повітряних суден фірми Boeing.

Розпочати тренування мають наступного навчального року. А до вересня 2014-го встановити тренажер В-737 нового покоління. Американський досвід, каже Колесніков, Україна використає і в будівництві автомагістралей. Іноземні компанії залучатимуть для контролю їхньої якості. Фахівці мають приїхати наступної весни. Віце-премєр не виключив, що  це будуть американці.

Борис Колесніков віце-прем’єр-міністр України

Мы будем на первом этапе приглашать иностранные компании, которые будут контролировать качество дорог, и, безусловно, это даст положительный результат.
Крім того Борис Колесніков хоче порушити питання надання пільг дорожним будівельникам , на кшталт готельного бізнесу. Тобто на 10 років звільнити їх від податку на прибуток.

 

Інесса Заніна новини УТР.