Українські та німецькі лікарі солідарні- Юлії Тимошенко потрібний спокій

Менше навідувачів з числа політиків буде на користь самопочуттю екс-прем’єрки Юлії Тимошенко. З міністерства охорони здоров’я повідомляють – таку рекомендацію українських лікарів підтримують і їхні німецькі колеги.

З приводу тривалості курсу реабілітації Тимошенко , в міністерстві мовчать. Мовляв, з дня на день , лікарі з Шаріте мають визначитись  які саме реабілітаційні заходи потрібні. Тоді і про строки можна говорити. Натомість, одна складова реабілітації очевидна і для іноземних медиків, і для вітчизняних-спокій для пацієнтки . Нинішню кількість навідувачів з числа політиків , нардепів та усіляких парламентерів Раїса Моісеєнко , перший заступник міністра охорони здоров’я , інакше як набігами назвати не може.

Раїса Моісеєнко 1-й  заст.міністра охорони здоров’я України
і я ще раз хочу сказати, що я подякувала нісмецьким лікарям , що одна з лікарів, яка була присутня при таких перемовинах, які тривали 3, 5 години , і вона зайшла раз сказала-шановні, завершуйте переговори, треба відпочивати, нічого не відбулось . може ,якби це були українські лікарі, хтось би не повірив, але це були німецькі лікарі. йдеться про нормальний режим-просто спокій. і я вважаю, судові органи мають сприйняти пропозиції наші, які висловлювались

Задля ефективнішої координації зусиль медиків, які лікують Юлію Тимошенко , у п’ятій ЦКБ  презентували кімнату  для  відеоконференцій та відеоконсультацій. За словами головного лікаря Михайла Афанасьєва, лікарня вже близько 8-ми  років працює у сфері телемедицини – влаштовує консультації пацієнтів з медиками в інших містах України  та за кордоном. Є у лікарні  і  окремий кабінет телемедицини,  розрахований на одного пацієнта та обладнаний в стаціонарному варіанті.