Українські метробудівники поїдуть до Баку

Українських профі цінують в Азербайджані . Під час офіційного візиту прем’єр-міністра України  Миколи Азарова до Баку , йшлось про налагодження співпраці по кількох напрямках.

Президент Азербайджана Ільхам Алієв запропонував українським метробудівникам долучитись до розробки майстер-планів з будівництва підземки в Баку. Чекають в Азербайджані і на українських  фахівців, які  візьмуть  участь у зведенні мостів.   Своєю чергою Микола Азаров запевнив офіційний Баку – Україна підтримує ідею будівництва транскаспійського газопроводу, що передбачає поставки  газу з каспійського регіону до Європи, оминаючи Росію. Наразі, за словами Азарова, Україна зацікавлена в диверсифікації поставок енергоносіїв.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
обсуждались вопросы бизнесс-форума сегодняшнего и участия наших компаний и компаний азербайджанских в различных проэктах на территории Азарбайджана и Украины . Надо отметить, что руководство Азербайджана высказало свою заинтересованность в сотрудничестве и решении всех вопросов, которые были подняты
Є потенціал для збільшення товарообігу між Україною та Азербайджаном у два-три рази – певен Микола Азаров . Нині його розмір – майже півтора мільярди доларів. Серед перспективних напрямків – участь України в розвитку національної космічної програми Азербайджану. Йдеться про довгострокові проекти на кшталт  виведення на орбіту азербайджанських супутників та підготовки фахівців для космічної галузі. Також україна , як крупний виробник всього, що стосується залізничного транспорту , зацікавлена в імпорті комплектуючих для азербайджанських залізниць.

Юлія Губська