Українські медики звернулись до політиків Бундестагу

Хвороба без політики! Представники української медицини звернулися до політиків Буденстагу з проханням зупинити використання в політичних цілях хворобу Юлії Тимошенко, а також будь-які ситуативні маніпулювання станом її здоров’я. Стан екс-прем’єрки не може бути розмінною монетою в досягненні певної політичної гри.

 

Харківські лікарі написали звернення до депутатів Бундестагу з проханням припинити політизацію лікування екс-прем’єрки Юлії Тимошенко. Раніше лікарі з цим проханням зверталися до захисника Сергія Власенка. Але марно.

Борис Михайлов, доктор медичних наук

Обращение к Власенко с просьбой результата не принесло, никаких позитивных сдвигов. Продолжаются определенные выпады непарламентские в сторону медицинской общественности Харькова.

За словами Михайлова, лікарі не можуть регламентувати візити депутатів. Протягом двох місяців перебування в лікарні Тимошенко прийняла багато відвідувачів, серед яких були депутати від української опозиції і політики Бундестагу. Дана ситуація змусила лікарів написати листа. Лист підписали 20 відомих лікарів Харкова: докторів наук, професорів, керівників клінік і академіків медичного профілю.

Борис Михайлов, доктор медичних наук

В таких условиях мы считаем необходимым обеспечить украинским и немецким медикам дать возможность заниматься своим профессиональным делом и выполнять свой врачебный долг перед пациентом.

Зважаючи на вище сказане, лікарі переконливо просять членів Високих Зборів Буденстагу підтримати їхнє звернення та максимально сприяти в розмежуванні політичних цілей і професійної медичної діяльності на благо пацієнта. Як уточнив Борис Михайлов, звернення вже перекладено німецькою мовою і сьогодні, максимум завтра буде надіслано до Бундестагу. До звернення додаються копії документів, які включають звернення харківських лікарів до адвоката Сергія Власенка з вимогою вибачень за образи, а також копії підписів медиків Харкова на захист українських лікарів.

 

Світлана Слободян