Українська Жанна д'Арк – думки політологів та психологів щодо долі Юлії Тимошенко

Відтоді як Юлія Тимошенко потрапила до Качанівської колонії – вона перетворилася на чужий бренд – такий суспільний діагноз ставлять політологи та психологи. Фактично фахівці з різних галузей сходяться в одному : соратники, що мітингують біля колонії працюють вже не задля порятунку екс-прем’єрки – вони розпочали власну виборчу кампанію.

 

Ще вчора великий гравець і політик, сьогодні лише чужий бренд – такий суспільний діагноз Юлії Тимошенко сьогодні ставлять політологи та психологи. Українська Жанна д’Арк схоже дійсно повторює долю свого історичного прототипа. Зі спортивної, сильної і красивої піар поступово перетворив Леді Ю на хвору, безпорадну і ув’язнену. Політолог Володимир Нікітін розцінює ситуацію як велику помилку для самої екс-прем’єрки.

Володимир Нікітін, політолог

Для политика говорить о болезни это подписать себе политический приговор. Политик должен быть здоровим …она бегала по десять км в день с собакой и когда спрашивали подтверждала, да, бегаю 10 км каждый день!

Тепер інформація від прибічників Юлії Володимирівни кардинально протилежна – начеб-то вона не може зробити кілька кроків по камері. Психолог-практик із сімнадцятирічним стажем Лариса Шевченко, вважає що лідерка дійсно почувається дуже погано, бо переживає величезний злам власних поглядів на життя. Психолог радить у такій ситуації заспокоїтися і пошукати внутрішню гармонію.

Лариса Шевченко, психолог-практик

Ведь под стены не каждый пойдет кричать, те кто там стоят люди демонстративные, они в том числе хотят обратить внимание на себя. А что касается Юлии Владимировны , ей такое поведение, скорее это медвежья услуга.

Натомість політолог Володимир Нікітін таку послугу взагалі вважає присвяченою не лідерці за гратами, а новій генерації політиків, які начеб-то свою лідерку захищають.

Володимир Нікітін, політолог

Юлия Тимошенко находится в неправильной ситуации. Её используют в чужой политической борьбе, потому что нынешним лидерам великолепная ниша, потому что делать ведь ничего не нужно – достаточно просто делать заявления о том что они борются за Юлию Владимировну.

Наприкінці розмови Володимир Нікітін нагадує про другу карну справу Тимошенко. На його думку, це перший том газового контракту леді Ю.

Володимир Нікітін, політолог

Ну понимаете газовый договор и дело ЕЭСУ они связаны между собой хотя бы только потому что Россия признала, Минобороны России официально признало наличие долгов – долгов ЭЕСу перед Россией долгов сделанных тогда, когда ЭЕСУ возглавляли Юлия Тимошенко и её супруг.

Насправді, долю й Бога, як то кажуть, не обдуриш. Правосуддя наближає справу екс-прем’єрки до детального розгляду. А тим часом рейтинги української Жанни д’Арк і всієї опозиції наближаються до критичної точки.

Володимир Нікітін, політолог

А представьте что она вернется авторитарная жесткая ведь она вернется мстить но ведь всем понятно она придет не работать она придет мстить …она придет не работать, она придет мстить.

Оксана Бабич