Україні потрібні інноваційні технології – Віктор Янукович

Україні потрібні інноваційні технології. На цьому наголосив Президент Віктор Янукович під час робочої поїздки до Одеської області. Там Глава держави відвідав Одеський кабельний завод.

Одеський кабельний завод, збудований у 1949 році, сьогодні є лідером у СНД з виробництва волоконно-оптичних кабелів, а також кабелів для цифрових систем передачі даних – це комп’ютерні, магістральні та абонентські кабелі. 20-30% продукції підприємства йде на експорт. Президент Віктор Янукович високо оцінив продуктивність заводу і наголосив на важливості залучення інноваційних технологій у виробництво задля збільшення інвестицій. За останні 10 років обсяги інвестицій підприємства в науково-технічні розробки, дослідження та обладнання становили понад 40 млн доларів. За словами Віктора Януковича, темпи розвитку української економіки не повинні відставати від світових.

Віктор Янукович Президент України

рост экономики у нас должен быть,  если в Европе он будет в этом году где-то 0.5-0.7%,  то у нас он должен быть в несколько раз выше.   мы этого сможем достичь тогда, когда будем вкладывать в развитие нашего реального сектора экономики серьезные деньги, инновационные технологии.

Також Глава держави наголосив на важливості враховувати екологічну складову при будівництві нових підприємств, власники яких не повинні економити на забезпеченні всіх відповідних норм на виробництві.

Віктор Янукович Президент України

все, что мы сейчас строим, мы должны строить с учетом новейших экологических программ. Экология – это наша жизнь, наших детей, следующих поколений.  И если мы будем этим пренебрегать, то мы сами себя не будем уважать.

Також в Одесі Віктор Янукович відкрив реконструйовану будівлю обласного театру ляльок. Цьогоріч закладу виповнилося 80-т років – він є одним з найстаріших в Україні. Гроші на ремонт виділили з державного та місцевого бюджетів – загалом близько 10 мільйонів гривень, кошти дали також благодійники.

Віктор Янукович Президент України

мы обьеднили усилия власти, центральной власти, центрального бюджета, обласного, городсокго и меценатов – одесситов, которые любят свой город, свою Одессу больше, чем деньги..я хочу сказать спасибо.

Згадав Президент і про парламентські вибори. Пообіцяв, що жодне порушення під час виборів не залишиться без розгляду.

Віктор Янукович Президент України

мы посмтараемся сделать все, чтобы  подсчет голосв был реальный, справедливый и в целом выборы прошли в условиях равных для всех участников этой кампании.

Відвідав Віктор Янукович і  університетську клініку Одеського національного медичного університету. Вона розпочала діяльність 2005-го. Відтоді щороку клініка допомагає 64-ом тисячам громадян амбулаторно та 4-м тисячам – стаціонарно. Основними напрямами роботи клініки є використання високотехнологічних малоінвазивних, органозберігаючих технологій із залученням висококваліфікованих фахівців різних профілів.

За матеріалами УТР