Україна жнивує – 13 областей почали збирання ранніх зернових

13 областей України розпочали збір ранніх зернових культур, зазначив у своєму вступному слові під час засідання уряду прем’єр-міністр України Микола Азаров.

За його словами, намолочено понад 800 тисяч тонн зерна. Регіони прогнозують, що валовий збір зерна буде цілком достатній, аби повністю задовольнити внутрішні потреби та експортний потенціал України.
Микола  Азаров прем’єр-міністр України І цей попередній доволі оптимістичний проноз ставить перед нами конкретні завдання – ми в жодному разі не маємо втрати навіть найменшої частки майбутнього врожаю і люди, і техніка повинні бути на 100% готовими, жодних проблем із забезпечення необхідними коштами і ресурсами бути не може. Кажу це насамперед для нашого аграрного міністерства, але й всім іншим треба бути максимально готовими.  Врожай, його збирання і збереження питання державного значенн
Крім того, Микола Азаров розкритикував мінагрополітики за зрив програми щодо дотацій на утримання великої рогатої худоби. Він зазначив, що від селян 7-ми областей України не надійшло заявок для отримання державної підтримки.
Микола  Азаров прем’єр-міністр України

Це свідчить, що мінагрополітики, обласні адміністрації вказаних регіонів не організували цю роботу і вчасно не поінформували громадян про їх право, строки та порядок отримання такої дотації та не забезпечило на належному рівні роботу з оформлення заявок на отримання дотацій

Наталія Бабик, Ігор Коркодим, Новини УТР.