«Україна вітає Євро» – ще один рекорд

На софіївські площі більше двохост дітей. Вони складають величезну марку-пазл. Її  розмір 208 квадратних метрів. Це – збільшена копія останньої восьмої марки «Україна вітає Євро», яку ввела в обіг укрпошта до футбольного єврочемпіонату.

Попри великі розміри кожної деталі, діти енергійно їх розкладають та ще й підтанцьовують.Близько сорока хвилин і велика марка-пазл майже повністю готова. Під’єднати останні частини доручають віп-гостЯм – віце-прем’єру Борису Колеснікову та заступнику голови КМДА Анатолію Голубченку. Згодом вони і погашають оригінал марки… вже на звичайному конверті.

Борис Колесніков – віце-прем’єр-міністр України
Это не большой штрих в успешное проведение чемпионата. Буквально неделя осталась. Два матча. Но самые главные будут сыгранные в украине. Так что я все искренно благодарен и всем маленьким участникам этого праздника.
Анатолій Голубченко – заступник голови КМДА
Безумовно, те що укрпошта запропонувала організувати таке свято – це є відзнакою участі у величезній події, я думаю головній події цього року – проведення ЄВРО-2012.
За всіма подіями спостерігає представник книги рекордів України. Згодом виносить вердикт – це розкладена марка найбільша не лише в Україні, а й у світі. Напередодні проконсультувалися зі всіма подібними міжнародними організаціями, зокрема і з книгою рекордів гінеса.

Ігор Підчібій – представник національного проекту «Книга рекордів Україна»
По кожній заявці ми відправляємо запит в усі ці організації і питаємося встановити, що було подібне по темі заявці. Такий запит був відправлений і можу сказати, що поштової марки таких величезних розмірів ніхто не робив

Встановлення рекорду діти відправилися святкувати у столичну фан-зону. Свято футболу продовжується.

УТР