Україна відзначила День Конституції

Україна відзначила День Конституції. Шістнадцять років тому в ніч на 28 червня був ухвалений і затверджений головний Закон держави, що й досі вважається одним з найдосконаліших в Європі, принаймні стверджують фахівці, теоретично.

 

Затвердження прав, свобод громадян та суверенітету України у її Конституції далося парламентарям у 96-му нелегко. Майже добу депутати обговорювали в сесійній залі Верхоної Ради основні постулати Головного Закону держави. Вночі під урочисті оплески його ухвалили. Експерти визнали Конституцію України найдовершенішою та найдосконалішою в Європі. Самі громадяни України вцілому поділяють ці твердження, але не проти щось змінити.

Анатолій Добротулін

Лучше Конституции вообще нет. Лучше, чем в Европе. Наша Конституция помогает каждому человеку, защищает каждого человека, защищает государство.

Леонід Чухно

Я вважаю, що треба прийняти велику Конституцію всього з одного речення. “Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і природних ресурсів, які на нього припадають – це зумовить створення середнього власника і те, що втілиться демократія.”

У день свята біля монументу Незалежності України відбулося урочисте покладання квітів, в якому взяли участь перший заступник губернатора Валентин Дулуб та перший віце-мер Олександр Кривцов, представники громадських організацій, духовенство та харків’яни.

 

Вікторія Котова