Україна та Куба – друзі назавжди, – Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наголошує на значній активізації відносин між Україною та Республікою Куба.

 

Сьогодні, під час зустрічі із заступником Голови Ради міністрів Республіки Куба Маріно Мурільо, глава держави сказав – поглибленню співпраці між обома країнами сприяли домовленості, досягнуті під час його державного візиту до Куби в жовтні минулого року.

Віктор Янукович, Президент України

З приємністю згадую зустріч з Раулем Кастро, а також лідером кубинської революції Фіделем Кастро. В ході переговорів досягнуті важливі домовленості, реалізація яких знаходиться на моєму особистому контролі.

А напередодні, коли кубинська делегація зустрілась з українськими урядовцями, йшлось про перспективи реалізації низки спільних проектів у медицині. Наразі, Україна уже отримала проект угоди про створення спільного українсько-кубинського фармакологічного підприємства з виробництва препаратів для лікування онкохворих. На часі – реалізація проекту з виробництва біофармацевтичної продукції при участі Кубинського Центру молекулярної імунології і українського фармпідприємства «Дарниця». Також глава українського Уряду подякував кубинській стороні за лікування 18 тисяч українських дітей, які постраждали від чорнобильської катастрофи.

 

Юлія Губська