Україна прагне бути в числі лідерів постризового світу

Реформи – як спосіб стати лідером. У своєму виступі під час 9-ї  Ялтинської щорічної зустрічі,  Президент України Віктор Янукович сказав – 4-й  рік поспіль світова економіка потерпає від криз.

Новим її центром нині стала Єврозона, водночас – складна ситуація в Америці, уповільнюються темпи економічного зростання у Китаї.Як наслідок – ризик у секторі фінансів, нестабільність валютних ринків , зростання безробіття.

Віктор Янукович Президент України
Країни, які останні двадцять-тридцять років розвивалися за рахунок нарощування кредиту і споживання, сьогодні дійсно опинились у складних умовах.В таких умовах свій історичний шанс отримують інші країни, що під час кризи одразу зробили вибір на користь реформ і радикальних трансформацій економіки, соціальної, гуманітарної сфери.

За словами Віктора Януковича, інвестори зараз починають шукати нові можливості для довгострокового вкладення капіталів, з прицілом на посткризовий період.Тож, Україна має намір та реальний шанс долучитись до цієї конкуренції за майбутнє.
Віктор Янукович Президент України


Українська відповідь на глобальну кризу – це прискорена модернізація.
Сьогодні ситуація в Україні нормалізувалась. Не дивлячись на складність завдання ми зуміли вийти із кризової спіралі і подолати інерцію занепаду.
Нам вдалось це, адже ми вчасно зрозуміли, що нинішню глобальну кризу не вдасться перечекати. Був обраний єдиний можливий вихід – модернізація країни, глибока перебудова всіх сфер життя суспільства і держави.

Глава держави заявив – завдання  українських реформ чіткі і зрозумілі – увійти в число найбільш розвинених країн, лідерів посткризового світу.Янукович певен –  необхідного потенціалу та політичної  волі для реалізації цих амбітних намірів вистачить. Завдяки новим  Податковому  та Митному кодексам,  триває активне удосконалення регуляторної політики, спрощуються дозвільні процедури, знижується адміністративне і податкове навантаження на бізнес. Зараз готується  пакет законодавічих новацій, що створять  основу  промислової політики. Україна намагається стати країною, сприятливою для інвестицій і започаткування бізнесу.