Україна зазнала другої поразки у відборі до ЧС-2018

У Рейк’явіку місцева збірна Ісландії перемогою завершила матч групової стадії кваліфікаційного етапу до ЧС-2018 над Україною, повідомляє УНН.

исландия

Серед моментів у першому таймі відзначимо удар Коноплянки у ближній кут, з яким впорався голкіпер та небезпечний кутовий від Євгена, який у боротьбі з Бесєдіним ледь не завершився автоголом від одного з гравців господарів.

Перемогу Ісландії приніс їх зірковий футболіст, новачок англійського “Евертону” Гільфі Сігурдссон. Атакуючий півзахисник на старті другої половини успішно зіграв на добиванні, відправивши м’яч у пусті ворота. В середині тайму Гільфі дали пробити без спротиву, за що і поплатилися – 0:2.

Варто відзначити, що для ісландців це перша перемога над нашою збірною в 4-матчевій історії протистоянь.

Додамо, що у турнірній таблиці Ісландія набрала 16 балів і на 2 бали обігнала “жовто-блакитних”.