Угоду з інвестором про виділення 160-ти млн.грн. на будівництво харківського метро підпишуть у жовтні

Підписання угоди на 160 млн. євро на будівництво Харківського метрополітену очікується цьогоріч в жовтні. Про це  під час зустрічі з віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазілом Гудаком повідомив віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

метро небо

За словами Кістіона, нині за фінансового сприяння Європейського інвестиційного банку в Україні реалізується 13 проектів. Одним з найбільш успішних є проект розвитку Харківського метрополітену, який буде доповнений підписанням в жовтні цього року нової угоди на 160 млн євро. Угода передбачає будівництво електродепо «Олексіївське», а також придбання 70 нових вагонів метро.

Нагадаємо, в липні представники Європейського інвестиційного банку схвалили фінансовий контракт з надання кредиту в розмірі 160 млн євро на будівництво Харківського метрополітену.

Довідково: 

Проект розвитку третьої черги Харківського метрополітену передбачає виділення кредитних коштів в сумі 320 млн євро на будівництво ст. м. «Державінська» і ст. м. «Одеська», будівництво електродепо за ст. м. «Перемога» і закупівлю 85 вагонів рухомого складу.